Sunday, February 14, 2016

Hiired veinis ja sõbrapäeva pidustused

Kõigepealt head sõbrapäeva, kallid sõbrakesed! 
Täna on eriti mõnus päev blogi kirjutamiseks, kuna meie tore mobiilifirma Telstra otsustas kinkida terve päeva jagu tasuta internetti. Täna ongi nn netipäev, kui tõmbame seriaale ja uudistame Facebooki seina juba sajandat korda. Õues ongi liiga palav, oma koopas on ikka mõnus vedeleda ja telefonis/arvutis istuda ning televusserit vaadata :)

Millega me siis vahepeal siin hakkama oleme saanud?
Juba kaks nädalat oleme Casellas veine jahutanud ja aega parajaks teinud. Paar päeva nädalas on päris tempokad olnud, kui polegi jõudnud oma igatunnist temperatuurikontrolli teha. Seda teemegi tavaliselt siis, kui passimist on palju ja supervisor meile suuri ülesandeid andnud pole. Suurema osa ajast müttame tähtsa näoga tünnide vahel ringi ning koristame või mõõdame temperatuure. Kui joppab, siis saame ka mõnda tünni chill'ida. Veinihooaeg polevat veel täies hoos, võibolla läheb ka meil kiiremaks.

Veini tegemise protsessis osaledes näeb ikka hästi, kui palju lisatakse sellesse keemiat, mida näiteks ilma kinnaste ja kaitseprillideta puutuda ei tohiks, ometigi kallame seda hiljem omale suust sisse :)
Mõningates, okei enamustes, faasides näeb vein välja nagu mäda. Ühel päeval õnnestus mul kraani keerates selle mädaga pihta saada, olin silmapilkselt üleni pruuni jama täis ning Ossu sai kõvasti naerda.
Lisaks keemiale satub veini sisse ka muid elukaid, üleeile rääkis üks crusher'i poiss, et purustas veini sisse muuhulgas kaks hiirt :)

Vahepeal täitus meil Ossuga viis aastat koosolemist ning selle puhul kinkisime üksteisele tõukerattad, millega mõnus palaval päeval ringi vurada (allamäge :D). 
Mul on elu üldse maru tervislikuks muutunud: käin lisaks füüsilisele tööle pea iga päev ka spordiklubis trennis ja söön palju juurikaid ning vähem pizzat ja jäätist. Kes soovib, võib mu tervisliku elu uudiseid Instagrammist kaeda :)


Päevad veinikas, kodus ja trennis mööduvad väga kiiresti. 
Leidsime töölt oma vahetusest vahvad sõbrad, kellega juba eile sõbrapäeva ära tähistasime (täna on ju netipäev, eks ju? ;)
Saime kõvasti sushit süüa ja poole ööni jutustada :)

Meie sõbrapäeva õhtusöök
Ossu üllatas mind niiiiii ilusa kingitusega: päris Austraalia pärlitega kõrvarõngad. Kuna siiani olid põhimõtteliselt ainukesed kõrvarõngad, mida üldse kannan, plastmasspärlitega, siis nüüd sain ehtsad ja olen vägaväga õnnelik nende üle :)


Nautige oma sõbrapäeva ja pidage meeles, et veiniga üle ei pingutaks (mõelge hiirtele, hahaaaa :)

Neljakümnekraadised tervitused Austraaliast!
No comments:

Post a Comment